Author: K***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: such a cute little make up bag, loving the harley quinn collection 🖤♦️
Color: Multicolor | Size: one-size | 1 photo(s)
Price: £3.18
Original Price: £3.38
one-size
| Material | PVC Leather |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Multicolor |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Y2K |
| Festivals | Halloween |
| Batteries Included | No |
| Height | 0.4 in |
| Length | 7.9 in |
| Width | 4.7 in |
| SKU | sb2404297442040989 |
Author: K***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: such a cute little make up bag, loving the harley quinn collection 🖤♦️
Color: Multicolor | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: l***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great quality love it a lot
Color: Multicolor | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: l***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: perfect for my harley quinn mad daughter
Color: Multicolor | Size: one-size
Author: 1***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: great
Color: Multicolor | Size: one-size